دانلود پروژه شبیه سازی اسکله با ارنا arena

دانلود پروژه شبیه سازی اسکله با ارنا arena

 

صورت مساله اسکله : 

اسکله ای مورد نظر ما دارای ۵ ورودی و ۳ خروجی می باشد.

کامیونها از ورودی ها با بار پالت وارد می شوند. فاصله زمانی بین هر ورودی دارای توزیع یکنواخت حداقل ۳۰ و حداکثر ۶۰ می باشد و تعدا پالتهای هرکامیون با توزیع یکنواخت ۱۰ تا ۲۲ است (به نزدیکترین عدد گرد شود).

احتمال رفتن از اسکله های ورودی به اسکله های خروجی با هم برابر است.

جلوی هر ورودی دستگاههای تخلیه بار خودکار (Unloading Device) وجود دارند که پس از ورود بارها را بدون هیچ زمانی(معطلی) تخلیه می کنند و پالت ها برای انتقال به اسکله های خروجی آماده هستند.

پالتها توسط جرثقیل(Fork Trucks) از مبادی ورودی به خروجی حمل می شوند. ۵ عدد جرثقیل وجود دارد. فاصله بین ورودی و خروجی ۷۵فوت است. این فاصله را در طی یک دقیقه جرثقیل ها (Fork Trucks) طی می کنند. زمان بارگیری یک پالت با جرثقیل(Fork Trucks)  دارای توزیع یکنواخت حداقل ۰٫۳ و حداکثر ۰٫۴ دقیقه از زمان است. زمان تخلیه پالتها هم هرکدام حداقل ۰٫۲ و حداکثر ۰٫۴ است. متوسط زمان معطل بودن هر پالت در سیستم را اندازه گیری کنید.

 

محتویات پروژه : فایل برنامه ارنا + داکیومن پروژه در فایل ورد word

 

دانلود :

برای نمایش لینک دانلود ابتدا باید پرداخت آنلاین را انجام دهید.

راهنما : پس از کلیک بر روی دکمه دانلود به درگاه بانک متصل شده و عملیات پرداخت آنلاین را انجام دهید سپس لینک دانلود پروژه برای شما به نمایش در خواهد آمد و همچنین پروژه نیز به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد.

[ بلافاصله بعد از پرداخت میتوانید فایل خریداری شده را دانلود کنید ]
[در صورت مغایرت محصول با اطلاعات درج شده بدون شرطی مبلغ واریز شده عودت داده خواهد شد]
تدریس xamarin و اندروید
200,000ریال – پرداخت آنلاین